Anasayfa

Ara

Favori

Sepetim0

Hesabım

(0)

 

NEDEN BİZ

Datasan Büro Makinaları

Kurulduğu günden beri müşterisine güveni temel alarak kaliteli Hizmet vermektedir. Bizim en büyük kazancımız Müşterilerimizin memnuniyeti.

Yazıcı Fotokopi Teknik Servis Hizmetleri

Firmamız tüm marka ve modeldeki yazıcı tarayıcı fotokopi ürünlerinin tamir bakım ve onarımını sorunsuz yapmaktadır.
Lazer yazıcılar, mürekkep püskürtmeli yazıcılar, şeritli yazıcılar, tarayıcılar, fotokopi makinaları tamir onarım parça değişimi gibi konular, firmamızın alanında hakim ve profesyonel olduğu bir hizmettir.

Bu tip ürünlerdeki tüm arızalar alanında uzman profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından en kısa sürede tamir ve bakımı yapılarak çözüme kavuşturulmaktadır.
Sadece sorunları gidermekle kalmayıp firmamıza gelen yazıcı, tarayıcılar tüm mekanik ve elektronik kontrollerden geçirilerek sorunsuz bir kullanım sağlanmaktadır.

Tamir veya bakıma gelen yazıcılar, müşterinin iş akışını sekteye uğratmamak için en ivedi şekilde soruna çözüm bulunmakta ve teslimi yapılmaktadır.

Yazıcılar mürekkep püskürtmeli, lazer, şeritli olmak üzere bir kaç çeşide ayrılırlar.Herbirinin çalışma prensibi diğerinden farklıdır.

 

Mürekkepli kartuşlu yazıcılar görüntüyü kağıda mürekkep akıtma tekniğiyle yapmaktadırlar.
Bu tip yazıcılardan renkli çıktı alınabilmekte, değişik alanlarda sorunsuz kullanılabilmektedir.Kartuşlu yazıcıların genel arızası kartuş bitmesi veya kartuş gözlerinin tıkanması en bilindik sıkıntılardır.
Kartuş ve baskı sağlığı için arasırada olsa yazıcınızdan çıktı almayı ihmal etmeyin.

LAZER YAZICI TAMİRİ :


Tonerli yazıcılar ise toz kimyasal maddenin görüntüyü kağıda basma tekniğidir.Renkli tonerler ile renkli çıktılar alınabilir.
bu tip yazıcıların genel sorunları içinde toner bitip hata vermesi, drum sorunları, cip sorunları ve mekanik sorunlar olarak sıralayabiliriz.
Bu yazıcıların baskı ömrü kartuşlu yazıcılara göre oldukça uzundur.
Seri baskıya uygundurlar.Bu sebeple ilerde mekanik arızalar oluşması muhtemeldir.
Lazer Yazıcı Tamir ve bakımı Datasan Büro Makineleri’nin ana ihtisas alanındadır.
Mekanik veya yazılımsal her türlü arıza en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır. 

 

 

Resim
X