Yazıcı Kiralama Nedir ?


Büro Makinelerinde En Hesaplı Kiralama

 

            İş yeri ve büronuzda fotokopi makinesi kullanmanız gerekiyor ise ve bunu satın almadan gerçekleştirmek istediğiniz de artık bizim size hizmet verdiğimizi belirtmeliyiz. Fotokopi kiralama hizmeti sayesinde artık daha uygun fiyatlarla baskı ihtiyaçlarınızı karşılayın. Yazıcı kiralama hizmetinde ofisinize getireceğimiz makine ücretsiz kurulmaktadır. Herhangi bir sarf malzemeye gerek kalmadan ve ek para ödemeden sadece aylık olarak anlaşılan ücreti ödersiniz. Servis, yedek parça sarf malzeme vs ücreti kesinlikle ödemezsiniz

 

Profesyonel Yazıcı Kiralamada 1 Numara Hizmet

 

            İşinizi karşılayan ve size sorun çıkartmayacak pek çok yazıcı modellerine bünyemizde yer vermekteyiz. Baktığınız zaman bu hizmette baskı işlerinizi mükemmel bir işleyişle yerine getirmekteyiz. Firmamız sayfa başı anlaşma ile de bütçenize uygun fırsatlar sunmaktayız. Aylık olarak artık yazıcıdan çektiğiniz kopya kadar ücret ödeyebilirsiniz. Yazıcılar içinde fotokopi makinelerinde olduğu gibi ödeyeceğiniz net ücret üzerinden asla başka bir ekstra para ödemeyeceğiniz bilgisini de vermek isteriz. İstanbul sınırları içerisinde sizlere aynı gün adresinize kadar gelerek kurulum ve teslimat yaptığımızın da altını yeri gelmişken çizmeliyiz.

 

 Kaliteli ve Tam Zamanında Destek

 

            yazıcı maliyetine gerek kalmadan ve para bağlamadan artık bedava fotokopi - yazıcı sahibi olabilirsiniz. Teknoloji de en mükemmel marka ve sistemler ile büronuza değer katmak istediğiniz de bir an önce bizimle iletişime geçebilir ve farkı net olarak görebilirsiniz. Siz değerli müşterilerimize her daim sunduğumuz özel çözümler ve farklılık ile artık mali tablonuzu sarsmadan katkı vereceğimiz sözünü de verebiliriz. Sipariş ve bilgi almak için iletişim formunu doldurabilir, iletişim numaraları ya da e posta adresi üzerinden de hemen temasa geçerek size geri dönüş sağlamamızı başarabilirsiniz.

Tümünü Görüntüle
WhatsApp
Hemen Ara